Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » ELOCOM 0,1% krémet kenhetek...

ELOCOM 0,1% krémet kenhetek pattanásara? Jót tesz neki?

Figyelt kérdés
2011. jún. 19. 10:12
 1/5 anonim ***** válasza:
A nagy gyulladt pattanásokra jó. Én is szoktam használni. :) De vigyázni kell vele, nehogy nagyobb területet kenj be mert nagyon zsírosítja a bőrt. Tényleg csak a pattanásra kenjed! :)
2011. jún. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szteroidot arcra nem kenünk.
2011. jún. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kedves második válaszoló!


Én pont a pattanásaimra kaptam a krémet.

(első voltam)

2011. jún. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kedves első válaszoló!

Elnézést, nem vettem figyelembe a különböző orvosi iskolákon tanítottak közötti különbséget. Nekünk azt tanították, hogy arcra ha csak lehet, ne kenjünk szteroidot (szép javulás látható, de a szer megvonása után újra fellángolás tapasztalható).

Nem biztos, hogy ez a Nagy Igazság, de nézd el nekem, hogy én ezt fogadom el annak :)

2011. jún. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


Nekem bőrgyógyász írta fel, mert az arcomon, hátamon és mellkasomon a diéta ellenére is jönnek ki nagyon csúnya gyulladt pattanások. Nem szabad nyomkodnom, viszont ezzel a krémmel kell kezelnem. 3 éve használom alkalomadtán, de nem tapasztaltam, hogy egyre több jönne ki.

Azt hozzá kell tenni, hogy szigorúan csak a kezelt területre szabad kenni! Ezt a gyógyszer tájékoztatójában is feltüntették! :)

2011. jún. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!