Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne olyan lázam...

Hogyan lehetne olyan lázam ami 2 napig eléggé kitartó lehetne?! Nagyon fontos!

Figyelt kérdés
2011. jún. 22. 00:02
1 2
 11/15 Tom Benko ***** válasza:
000:09-nek: Kréta nem igazán fog működni.
2011. jún. 22. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Tom Benko ***** válasza:
Azt a két napot már röhögve ki lehet bírni. Amúgy sem árt hozzászokni, hogy a munka nem kedv kérdése.
2011. jún. 22. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:

"Segítek: Anyu, nem érzem jól magam.

Hozok neked teát! Megmérem a lázadat. Anyu kimegy, teába beledugod a hőmérőt, jééé lázat mutat.

Anyu vissza: Hűha, te lázas vagy! "



Baromság, már elnézést. Hány éves vagy?

A gyerekeimnek a homlokára és az arcára teszem a kezem, megfogom az alkarját, a lábszárát és megmondom hogy nem lázas, hőemelkedése van, vagy pedig magas láza. Utána meg szoktam mérni nekik és mindig bejön.



Múltkor lementem az üzemorvoshoz, megfogdosta az arcom, közölte hogy hőemelkedés, nem vészes, 37.2-37,3 körül. Ott helyben megmértük: 37.2 volt. Én ilyet nem tudok, de simán meg tudom különböztetni a magas lázat még az enyhébb hőemelkedéstől is.

2011. jún. 22. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Én is,gyerekeim ki is akadnak néha.Jönnek,hogy rosszul vannak,ez fáj az fáj.Nekem csak egy homlok fogás és tudom,hogy láza legalább nincs.Utána lehet vizsgálódni,hogy 1 vagy 2 oldali iskola undoruk van,esetleg tényleg betegek.Mert az enyémeknek amúgy is ritkán van lázuk.
2011. jún. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
igen 00:41 es vagyok a 13 éves
2011. jún. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!