Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sürgős! Ez lehet vakbélgyulladás?

Sürgős! Ez lehet vakbélgyulladás?

Figyelt kérdés

Ma reggel arra ébredtem,hogy a köldököm alatt picivel,jobb oldalon eléggé fáj a hasam. Egy idő után enyhült,de megmaradt.A nap folyamán fokozatosan haladt lefelé a fájdalom,10-11 óra magasságában éreztem úgy,mintha székrekedésem lenne. Ettem egy joghurtot,ezután lefeküdtem szundizni. Felébredtem, éreztem,hogy a beleim morognak,de azért ebédeltem.Nem volt valami nagy étvágyam se,bár az ebéd ma nem a kedvencem. Ezután éreztem,hogy mennem kell wc-re,hát hasmenés lett a vége. Azóta még mindig enyhén fáj a gyomrom alatti rész,valamint a petefészkemtől kicsit feljebb.(Máshogy nem tudom leírni)

Hozzáteszem,hogy tegnap este még fél tízkor megettem majdnem két tükörtojást,az utolsó falatok már nem estek annyira jól, éjszaka pedig nehezen aludtam el (fél kettő körül,bár nagyon meleg volt). Lehet ez vakbélgyulladás?

Eléggé félek,mivel holnap indulnék táborozni. L/14


2011. jún. 23. 13:40
 1/2 anonim válasza:

Ha vakbelgyulladas lenne, akkor hanynal, lazas lennel es osszegornyedve fetrengenel az agyban.

Lehet egy kis belcsavarodas. Ma inkabb pihentesd a gyomrod, ha van vegyel be szentablettat (szuleidtol kerdezd meg). Holnapra jobb lesz.

2011. jún. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ,most megnyugtattál :)

Azt elfelejtettem írni,hogy a menstruálás utolsó napjainál tartok. Lehet ettől is?

2011. jún. 23. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!