Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyi idő után nem mutatható...

Mennyi idő után nem mutatható ki vérvételnél hogy ecstasyztam?

Figyelt kérdés

ecstasy meg speed-re gondolok... nem durvára... még nem drogoztam csak érdekel. Bár kétlem, hogy kiprobálom. Az ilyen fesztiválokon félek hogy beletesznek valamit az italomba. normális válaszokat kérek.

Ha kiveszik a manduláim elötte vérvételre is kell menni nem? Ott láthatják?


2011. jún. 25. 22:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Most akkor akarsz bevenni vmelyikből vagy nem?

Különben drogra csak kérés után szűrnek mivel macerás eljárás, mezei vérvételen csak aztnézik amit kell.

A másik meg az h senki nem fogja csak úgy dobálgatni pont a te italodba a drága tablettát/port


Ha meg ennyire nem bízol az emberekben ne rakd le a poharad sehova, bár lehet jobban járnál ha direkt bedobnának egykis pörgetőt az itókádba, jól éreznéd magad legalább.

Én még örülnék is neki ha valaki megszánna csak úgy egy szemmel

2011. jún. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm a választ:) nemtudom amugy ahogy mesték ha elmulik a hatás nagyon rosszul van az ember szoval nemtudom.....:D
2011. jún. 25. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!