Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az mitől van, hogy ha tüsszent...

Az mitől van, hogy ha tüsszentek fáj a hátsófelem?

Figyelt kérdés

Ma tüsszentettem egyet és majd' meghaltam... Valamelyik nap egésznap fájt a s*ggem és nem tudom mitől. o.O Az orvos hülyének nézne?

(Bunkó, idióta válaszoktól kíméljetek)


2011. jún. 26. 23:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Aranyered nincs?
2011. jún. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szerintem semmi bajom nincs:S Csak néha fáj a hasam meg az emésztésem nem valami jó de nem hiszem hogy köze lenne hozzá
2011. jún. 26. 23:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem jó az emésztésed, akkor lehet elég gyakran van tele a végbeled széklettel, amit a tüsszentéskor kialakuló hasprés megnyomhat a záróizmod felé, ettől szerintem lehet a fájdalom. De ha székeléskor nem fáj, meg nincs benne semmilyen vér, akkor szerintem nincs gond. De ha sokat fáj, és olyan belső fájdalomnak érzed, akkor beszélhetsz róla orvossal. Én is annak készülök, és én biztos nem néznének hülyének.
2011. jún. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2011. jún. 27. 00:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!