Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Orgazmus fura módon? 23/L

Orgazmus fura módon? 23/L

Figyelt kérdés

Egészen fura a helyzetem, érdekelne, hogy ilyent mások is tapasztaltak-e. És hogy mi erre a magyarázat. Életem során eddig kb. 3-4-szer éltem át.

A legutóbb álmomban történt meg, amikor annyira ideges voltam, hogy orgazmusom lett.

A munkámmal kapcsolatos álmom volt, egy feladatot nem tudtam megoldani, összevissza kerestem, azt a dolgot, amire szükségem lett volna, de sehol sem találtam, és teljesen rágörcsöltem, hogy nem fogom megoldani. Egyre jobban éreztem, hogy össze-összerándul a hüvelyem, majd megálltam a polc előtt (aminél keresgéltem), és egyszerűen elmentem - idegességemben.

Vagyis az a furcsa, hogy semmilyen szexuális izgalom nem ért, egyedül az idegesség miatt történt mindez.


A legelső ilyen eset még kiskoromban történt, amikor olyan 8 éves lehettem. Dolgozatot írtunk, és sehogy sem tudtam megoldani a feladatot, és megint jött ez a rágörcsölés, és a hüvely-összehúzódások, majd az orgazmus. Akkor azt se tudtam, mi történik, csak azt éreztem, hogy egyrészt baromi ideges vagyok, hogy nem jut eszembe a megoldás, másfelől nagyon jó volt átélni ezt az érzést(bár akkor nem volt olyan intenzív).


Korábban olvastam valahol, hogy a férfiaknak lehet erekciójuk idegességtől. Nőknél ez nemtom, hogy működik, mennyire gyakori, és tényleg, hogy szabályosan orgazmusom volt.

Normális válaszokat kérnék...


2011. jún. 27. 00:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen lehet. Örülj neki hogy lehet orgazmusod! És kísérletez a szexben, és akkor ott is lesz!


És a férfis részt még át is éltem. Mert matek dogán volt az első ejakulációm. :S Igaz pisilnem kellet csak kevés volt az idő és össze szorítottam a lábam, ami megtette hatást.

2011. jún. 27. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
szex közben is el tudom érni, arra nincs panasz, csak ez érdekelne, hogy miért van és mennyire általános...
2011. jún. 27. 01:12
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Tök érdekes. Még nem hallottam ilyenről, de szerintem érthető, így természetes. Ahogy levezetted, az alhasi görcsök hüvelyösszehúzódást okoztak, ami orgazmust eredményezett. Valószínűleg az intenzív érzelmi töltet - az idegesség - sokban hozzájárult, hogy az orgazmus meglovagolja a hullámát. Köszi, hogy megosztottad, ma is tanultam valamit, megnyugtatlak, én ebben semmi természetelleneset nem látok, csak különleges tapasztalatot szereztél ezáltal.

Én például arra nem emlékszem, hogy idegességemben erekcióm lett volna.

23f

2011. jún. 27. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Még ilyenről nem hallottam, hogy idegességtől erekció lehetséges. Velem ez nincs így, inkább fordítva működik. Én, ha izgulok, ásítani szoktam sokat.
2011. júl. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!