Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Abbahagytam a fogamzásgátlót,...

Abbahagytam a fogamzásgátlót, mennyi ideig fog a hajam ilyen extrém módon zsírosodni?

Figyelt kérdés

Olvastam, hogy emiatt van, már 2 hónapja nem szedem, a bőröm rendbe jött, de a hajamat muszáj 2 naponta mosni, mert megőrülök, annyira viszket.


Már nem használok balzsamot, több sampont kipróbáltam (nem zsíros hajra valót), nem szárítok hajat, nem kenek rá semmit, annyit fésülködöm, amennyit muszáj.


Nem tudom kitolni a hajmosást, 2 nap után tincsesre zsírosodik, undorító, de nem is ez a baj, hanem az érzés. Próbáltam hintőport, az felszívta a zsírt, a hajam fakó lett, ezt el is fogadnám, de a hintőporos érzés ezerszer rosszabb, muszáj volt megmosnom, annyira viszketett.


2011. okt. 26. 18:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is most néztem ezt :)nekem is dettó


[link]

2011. okt. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hú, köszönöm, akkor nem adom fel a reményt, írtak jópár módszert, amit nem próbáltam! :)


Neked is drukkolok, hogy hamar elmúljon.

2011. okt. 26. 18:54
 3/3 anonim ***** válasza:

Passz, én augusztus végén hagytam abba, és ugyanígy vagyok. :D

Bár múltkor erős voltam, és nem mostam hajat 5 napig. Összekötöttem, nem mentem sehova. Most 3 napig kibírta, vagy ennek, vagy a médea samponnak hála.

2011. okt. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!