Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kelés? Házi gyógymód esetleg?

Kelés? Házi gyógymód esetleg?

Figyelt kérdés

Hónapokon keresztül, OTT, volt egy kisebb puklim, de nem volt foglalkozva vele, anyu aztmondta majd eltünik..

nos most tegnap este fürdéskor vettem észre, hogy "nőtt egy fejem" ugyanoda, ahol a kicsi volt.. eléggé megilyedtem, anyunak szoltam, és aztmondta hogy ez kelés, mert apunak is ilyene szokott lenni..

Mondta, hogy tegyek rá melegvizes borogatást, ésmajd kifakad.meg hogy probáljam kinyomni. aztán hajnalban vettem észre, hogy a másik felén is elkezdett nőni egy pukli, gyors kinyomtam amit tudtam belőle, hátha kijön a genny, és jolesz.. valami házi gyógymod esetleg nincs rá? nem szeretném ha felvágnák:/ továbbá a kelés mitől jöhet elő?

15/L


2011. jún. 27. 13:28
 1/8 anonim ***** válasza:
szőr tüsző gyulladás próbáld meg dunsztolni (nedves borogatás.
2011. aug. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
le kötni hogy ne kapjon levegőt)
2011. aug. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

könnyen elfertőződhet, ennyi ideig kár volt húzni!és mit jelent konkréten, hogy "ott"?

a szeméremdombon, vagy esetleg a nagyajkaknál?? nem mindegy.. orvos lássa ...

2011. aug. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

a nagyajkaknál, de dunsztoltam vagy mi, de miután elmult, utána egyhét után előjött, aztán fertőtlenítettem azzal a barna löttyel esténkétn kb 2 hétig, de még mindig semmi.és mitől jöhet elő?

mert akkor azt figyelembe veszem. esetleg borotválkozástol előjöhet?:/ mert azt nem szeretném azért hanyagolni nagyon

2011. aug. 23. 16:55
 5/8 anonim ***** válasza:

én nem tudhatom mitől jöhet elő. borotválni a nagyajkakat nem kell, szóval kötve hiszem attól lenne. miért nem mész már el orvoshoz?? tudom, hogy kínos, de legalább helyrehozna, meg megvolna a méhnyakrákszűrésed is. egyébként, ha apukádnak /!!!/ is szokott ilyen lenni, lehetséges, hogy gomba, vagy bakteriálisan terjed a közös fürdőszoba használatkor. minden nap fertőtleníteni kéne a kádat, a budit, meg a törölközőket.

de még egyszer javaslom, nőgyógyászati szakrendelés!

2011. aug. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
apunak van. zuhanyzónk van, és kétnaponta lehipózzuk a wc-t
2011. aug. 25. 21:21
 7/8 A kérdező kommentje:
ja törölközőt hetente mossuk.gondoltam hogy a melegtől talán, de télen kezdődött szoval az kilőve
2011. aug. 25. 21:22
 8/8 anonim ***** válasza:
találgatás helyett okosobb lenne felkeresni a doktorbácsit, anyád meg elkísérne azt kész. tényleg iyen beszari vagy??
2011. aug. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!