Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Depresszió? Vagy mi? (bővebben...

Depresszió? Vagy mi? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

mostanában elég furcsa ,,tüneteim" vannak...vagy nem is tudom minek nevezzem őket...

szóval mostanában

-elég gyakran vagyok levert,fáradt

-igaz hogy csak 10kor kelek fel de még akkor is tiszta hulla vagyok (álmos)

-általában fel tudnék robbanni mindenkitől..(akármilyen jó szándékkal jönnek és akármilyen kedvesek...engem szinte mindig idegesítenek... pl.:anyum,barátnőim..)

-tökre az az érzésem van néha hogy mindenkit hidegen hagyok...senkit sem érdekli hogy mi van velem....meg hogy nincsenek is igazi barátaim

-néha csak úgy ok nélkül akarok sírni és a semmiért van bűntudatom

-és a legutolsó az hogy naponta legalább 2-3orát gondolkodom öngyilkosságon vagy azon hogy megszököm itthonról

Gondolom ezek nem igazán normális dolgok......és a legfurább az hogy szeretem ezeket érezni....és mikor esetleg jobban vagyok akkor újra ezeket az érzéseket keresem

(sajnos szándékosan nem tudom őket ,,előhozni")

ebbe kérnék segítséget/véleményt..vagy valamit

14/L


2011. jún. 27. 14:06
 1/2 A kérdező kommentje:

ja és az is van még hogy....hát ömmm...mostanában mindent megteszek azért hogy rosszul legyek,beteg legyek...stb.

(pl. legutóbb a neten nézegettem ilyen szándékos ájulásokat...és kipróbáltam és sikerült és jól bevertem a fejem....és örültem...:S )

2011. jún. 27. 14:09
 2/2 anonim ***** válasza:
Menj el a háziorvoshoz, mondd el neki, ő tuti ad beutalót a pszichiátriára - ha nem, mert nem vesz komolyan, akkor mondd, hogy szeretnél beutalót kérni a pszichiátriai szakrendelésre. Szakrendelés, nem kórház. Ott mondd el a dokinak, mik a panaszaid. Nem tudom, hogy szülő kell vagy sem, a korod miatt, de ha kell, majd szólnak. Mindenesetre indulj el az úton, menj a körzetihez! Jobbulást!
2011. jún. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!