Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Létezik, hogy 15 évesen még...

Létezik, hogy 15 évesen még változik a csontozatom?

Figyelt kérdés
Oké, nem arra gondolok, hogy fogok-e még nőni, vagy valami. Múltkor anyával elmentem vásárolni, mindig azon izél, hogy neki nem kell skinny farmer, csak bővebb, mert hogy olyan a térde, hogy mintha így direkt összetenné. Jó, ráhagytam, magamtól fel sem tűnne, hogy olyan-e vagy nem.. Viszont most mentem az üvegkazettás ajtó felé itthon, és észrevettem, hogy valami olyasmi nekemis ott belül, viszont eddig mindenki azt mondta, hogy szép egyenes lábam van, stb.. Lehetséges, hogy ez öröklődik, és még ezután alakul ki? Mikre számítsak még így?:D 15L
2011. jún. 29. 09:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Magyarul X lába van? Az genetikai, max akkor alakulhat ki, ha nagyon sokáig nagyon idióta helyzetben tartod a lábad:) egyébként a skinny farmertől tűnhet olyannak a lábad:) én is azt verrem észre, h a varrás miatt kicsit X lábúnak nézek ki.
2011. jún. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát, sztem nem az a tipikus X láb, hanem így van normális lába, és belül a térdére ránőtt két guga. Szóval érted:D Am nekem nadrágban nem tűnne fel úgy, meg rajta se, csak ahogy így mondta.. Aztán most egy szál pólóban szaladgáltam itthon, és felfedezni véltem magamon is.. Mi az a hülye testtartás, amitől kialakulhat?
2011. jún. 29. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!