Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy 16éves lánynak milyen...

Egy 16éves lánynak milyen szempontból árthat az egyszeri drogfogyasztás? Valami italba kevert. Tabis ha jól tudom.

Figyelt kérdés
2009. márc. 26. 19:59
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
86%
Már próbáltad?Mert ha nem, azonnal felejtsd el!Eszedbe ne jusson!
2009. márc. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
15%
a drogokat NEM keverik italba.
2009. márc. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Tudod a nevét?Te akarod belekeverni az italba?Tudod mik a hatásai a drognak?Tudod hogy honnan származik, kiktől szerezted be?Valamilyen ábra van rajt?

Ilyen hogy "Tabis ha jól tudom" ilyen nincs!Nem lehet ezzel játszani hogy "ha jól tudom" meg "szerintem2

2009. márc. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Neeem de h is nem én akarom, eszembe nem jutna, bocsánat rosszul fogalmaztam, csak kapkodtam..

Nekem kevertek vmit, és aki szintén ivott ilyet, neki a drogteszt pozitív lett..

Engem a kis boroskólás akármi eléggé a padlóra küldött..ahogy mentem át az úton a kocsik hol közel voltak hol messze..

2009. márc. 26. 20:13
 5/25 A kérdező kommentje:

És nagyon jo íze volt, olyan volt mintha a must..annyira édes volt..nem szoktam inni se kivételes alkalom volt, de az utlsó is, mert nekem ilyen nem kell mégegyszer..

Buszon is lefeküdtem a földre, és úgy éreztem h végig kanyarodik..krv sz@r volt..

2009. márc. 26. 20:15
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Sztem ne aggódj ezer ember és fiatal csinált már ezt azt, ennyitől nem lesz bajod, de azért gusztustalan dolog hogy belekevertek amikor nem is akartad. Úgy lehetett volna bajod hogy vmit hallucinálsz pl vagy kimész a kocsi elé, vagy rosszul leszel. De ezek nem történtek meg ugyhogy örülj neki és ne foglalkozz többet azokkal akik ezt csinálták veled.
2009. márc. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Soha ne hagyd, hogy valamit az italodba tegyenek, mindig figyelj.


Lehet valam randidrog volt ( de úgy tudom már az is be van tiltva amúgy) azt szokták italba.


Nyugi, semmi bajod nem lesz, de ilyen többet nem szabad, hogy előforduljon.

Ha rosszul érzed még magad pár nap után is menj orvoshoz, de egyébként nem lesz ennyitől bajod.


Akinek pozitív lett a teszt annak mit mutatott ki ghb-t vagy mit?


Még te is elmehetsz orvoshoz, ő elküld máshová ahol csinálnak drogtesztet, hajszálból is lehet úgy tudom, szóval nem gond, ha nem egyből mész.

2009. márc. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, akkor nem aggodók, csak hát én próbálok mindig egészségesen élni..erre megtudom h mit ittam..amúgy kólát se szoktam inni, nem is szeretem, az tényleg annyira kivételes nap volt..akkor ittam életembe először kólát:) Vizen meg gyógyteán kívül mást nem szoktam. Hát igen..azért arra gondolhattak vokna h utána mi lesz velem..most nem önzőségből írom, de akkoris annyi eszük lehetett volna h én nem az a fajta vagyok aki ehez hozzá van szokva..alig talátam haza, olyan zavarodott voltam..
2009. márc. 26. 20:21
 9/25 A kérdező kommentje:
Nem tudom h neki mit mutatott, csakannyit tudok h kimutatta, hát nem hiszem h még kimutatnák, 30án lesz 2hónapja..ugytudom h 1honapig mutatja ki..vagy tévedek? mert ha igen akkor elmegyek.
2009. márc. 26. 20:23
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, egy jótanács.Ha valamit iszol egy szórakozóhelyen, addig ne tedd le a poharat amíg meg nem ittad, vagy ha leraktad, egy pillanatra se vedd le róla a szemed!
2009. márc. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!