Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan szoktál fürdeni vagy...

Hogyan szoktál fürdeni vagy zuhanyozni?

Figyelt kérdés

Egyik barátnőmnél észrevettem, hogy akárhányszor nálam alszik mindig hoz magával szivacsot. Rákérdeztem, hogy miért nem kézzel mosdik erre azt felelte, hogy: az gusztustalan.

Más is így szokott tisztálkodni? Szerintem ez nagyon furcsa. :)


2011. jún. 29. 23:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én soha nem használtam még szivacsot, nem is hiányzott. Én pont a szivacsot tartom gusztustalannak. Ha nem tisztítja, tele lesz baktériumokkal.
2011. jún. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Fürdőpamacsot használtam már, szerintem az is tök jó. De mostanában leszoktam róla.
2011. jún. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
a saját szivacs mindenképp fontos, hiszen a bőrt sokkal erősebben megtisztitja, mint a kéz. a saját szivacs pedig a bőrbetegségek mellett szól. pl. egy pattanásos bőrű ember szivacsával fürdesz, rajtad is ki fog jönni pár pattanás. a szivacs jó, mert sokall több koszt eltávolit a bőrödről, mint amennyit kézzel, dörzsöléssel valaha is el fogsz távolitani. próbáld ki. vegyél egy szivacsot. és ha a fürdővized piszkosabb lesz, mint ahogyan eddig megszoktad, a kérdésedre a választ megtapasztaltad.
2011. jún. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

én is szivaccsal mosdom,kéthetente kell cserélni,meg néha meg kell szárítani ,de amúgy én szeretem *__*

és nem értem,miért lenne gusztustalan kézzel mosakodni?XD

2011. jún. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Pont ez az, hogy én se értem, pedig esküszöm, hogy rákérdeztem. és akkor is csak: fúj, mert nem.-volt a válasz. :D

Tudom, hogy jobban tisztít, de hosszútávon csak így fürdeni szerintem kicsit költséges.

2011. jún. 29. 23:29
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Meg feleslegesen koptatja a bőrét.
2011. jún. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
..ezek a nők... -__-"
2011. jún. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%

Fürdőpamacs az jobb mint a szivacs.

Ugyanúgy tisztítja a bőrt, és könnyen ki is lehet mosni.

Szerintem ez higiénikusabb mint a szivacs.

2011. jún. 30. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
75%

én is pamaccsal fürdök :) illetve zuhanyzok :D

18L

2011. jún. 30. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
75%
En is szivaccsal,de ahogy mosok,azt is bedobom a mosogepbe kifözni.Amugy nagyon zsiros a böröm,es a kezem nem lenne eleg.
2011. jún. 30. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!