Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Apukámnak torok daganatot...

Apukámnak torok daganatot diagnosztizáltak. Meddig élhet még így?

Figyelt kérdés
1 hónap alatt lett olyan rosszul, hogy el ment dokihoz, aki megállappította, hogy rákos. Tegnap előtt megmetszették a gégéjét, mintát vettek, és majd ezek után derül ki, hogy milyen súlyos a betegsége. Most egy kis cső lóg ki a torkából, beszélni nem tud. MEddig lehet így élni?
2011. jún. 30. 15:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nem igaz az 1-2 hónap, sok mindentől függ pl attól, hogy mekkora a daganat, milyen daganat, miből indúlt, létezik-e áttét stb.

Kedves első válaszoló, nem értem minek kell az emberbe a frászt beleverni csak mert te ócska "vicces" kedvedben vagy.

2011. jún. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:

igyon lúgos vizet!!! például a kristályvíz lúgos.

jobbulás neki! :S

2011. jún. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha nincs áttét, és meg tudják műteni, akkor akár teljesen is meggyógyulhat, van ismerősöm akit több éve műtöttek és most kutya baja, a doki talán többet tud mondani, mert gégerákban is többféle lefolyűsú van.
2011. jún. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha időben elkapták, akkor műtét után még évekig. Ha későn, akkor sajnos már nem sokáig.:( sajnálom. Én egy hónapja vesztettem el egy rokonom gégerákban.
2011. jún. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hát még nem tudni, milyen súlyos. 1 hónapja, még semmilye nem fájt, most meg kórházban fekszik. Kb 55 kiló volt, most 43 kiló. Nagyon sokat ivott, és cigizett is egész életébe, anyával pont emiatt váltak el már nagyon régen. De akkor is az apám, és nagyon nagyon sajnálom. Van egy fél éves kisfiam, őt is bevittem a kórházba, remélem erőre kap egy kicsit ettől.
2011. jún. 30. 15:54
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Egy ismerősöm szerint, rosszindulatú lehet a daganat, mivel nagyon gyors lefolyású volt. Úgy értem, 1 hónap alatt elkezdett fájni a torka, majd már nyelni, inni, enni sem tudott.
2011. jún. 30. 15:56
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha már ennyit fogyott, az elég rossz jel :-(
2011. jún. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

szia!


Nagyapám 83 éves, neki is kb 1 hónap alatt fejlődött ki egy tojás nagyságú daganat a nemi szervén. Egy pici pattanásból. Megműtötték, azóta semmi baja! Hidd el, csak bízni kell, és sikerülhet! Azt még nem kell temetni, aki még él. Ez fontos.

2011. jún. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mi lett vele?
2014. márc. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
2012 június 11.-én meghalt.... :(
2014. júl. 2. 20:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!