Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vegyek még be Guttalax cseppeket?

Vegyek még be Guttalax cseppeket?

Figyelt kérdés

4 napja székrekedésem volt, ma vettem Guttalax cseppeket, 2 óra körül vettem be,és már negyed 6-van,de még nem hatott,nem is érzem,hogy mozgolódna a gyomrom.Tudom hogy 6-12 óra amíg a hatás jön,de nem kellene éreznem valami mozgolódást a gyomromban?

10 cseppet vettem be,19/L vagyok, az volt írva,hogy 10-20 között.Lehet hogy kevés volt,vegyek még be?


2011. jún. 30. 17:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyszer keveset vettél be és ennyi idő alatt még 20 csepp se hajt.Hashajtót általában éhgyomorra szokták bevenni este vagy reggel.
2011. jún. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

és akkor most mit tegyek?

Az nem volt írva hogy éhgyomorra vegyem be.

Most akkor vegyek még be, és ne igyak semmit?

vagy ez biztos hogy nem fog hatni?

2011. jún. 30. 17:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyel be meg 10 cseppet,akkor reggelre meghajt.En regen hasznaltam,este szoktam bevenni es reggelre hatott.Mostanaba ha hashajto kell,en macrogol tartalmu port veszek,erre nem lehet raszokni,es ha 1 nap 2x megiszom,rendbe hozza a szekletet.
2011. jún. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :) És akkor nem szabad ennem semmit?
2011. jún. 30. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!