Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Olvastam egy blogon. Szerintet...

Olvastam egy blogon. Szerintetek igaz az, hogy a tinédzsereknek csak akkor múlnak el teljesen a pattanásaik, ha szexelni kezdenek?

Figyelt kérdés
2011. jún. 30. 19:54
 1/5 anonim ***** válasza:

szia!


Ez egy hatalmas hülyeség...Ki talál ki ilyet?


28 évesen még mindig vannak pattanásaim, minden hónapban, amikor megjön a menzeszem. Talán a terhességgel szebb lesz a bőröm.de az sem biztos. A hormonok okozzák a pattanást, a szexnek pedig nem sok hatása van a hormonokra..max a terhességnek.

2011. jún. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Jaaaaajjjj. Nagy az isten állatkertje...

A pattanások akkor múlnak el, ha a kamaszkori hormontúltengés csillapszik. Ennek meg semmi köze a nemi élethez.

2011. jún. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt inkább úgy értik, hogy elviekben akkor kéne megkezdeni a szexuális életet mikor kinőttünk a pattanásokból.

Gyakorlatban azért ez nem így van. A pattanásokat a hormonális változások okozzák/okozhatják. Szexuális élet közben is rengeteg hormon sziporkázik ezért előfordulhat, hogy elmúlnak a pattanások, de egyáltalán nem törvényszerű.

Pl vannak akiken csak a szülés vagy esetleg hormonális kezelések segítenek.

2011. jún. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Butaság. A mai napig vannak pattanásaim, amik a ciklusom változásával együtt jelennek meg, ill. tűnnek el minden hónapban. 41 éves anyuka és feleség vagyok, rendszeres a nemi életem.
2011. jún. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat : ]
2011. jún. 30. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!