Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért sugalja a média a...

Miért sugalja a média a tinédzsereknek a vallástalanságot?

Figyelt kérdés
2010. okt. 20. 13:21
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
76%
Mert a tinédzserek (tiszt. kiv.) nem pl. misét akarnak látni/hallani
2010. okt. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Divat Istentelennek lenni.
2010. okt. 20. 13:34
 3/23 A kérdező kommentje:
?
2010. okt. 20. 13:34
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem is igazán arról van szó,,hanem hogy nem vallásos dolgokról beszélnek.Mert ez ilyenkorban ritka..(hittanos vagyok) de engem sem érdekel nagyon...
2010. okt. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
36%

ez az ország az elmúlt 30-50 év alatt teljesen kifordult magából.

nem azt mondom hogy legyen olyan vallásos nevelés mint a feketék körében amerikában de nincs lelkük ami tény.... érzelmileg egyáltalán nem állnak a helyzet magaslatán és empátiás érzékük a béka segge alatt van.

2010. okt. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
64%
Semmi értelmét nem látom annak, hogy bele keljen nevelni egy gyerekbe a vallásosságot. Ha meg akarod nevelni, hogy normális legyen és ne züllött az csak rajtad múlik, ne Istennel fenyegesd, az nagyon gyenge dolog.
2010. okt. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
68%
Én 13 éves vagyok, vallásos. Nekem nagyon sokat segített Isten.
2010. okt. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
84%
14/L vagyok és egyáltalán nem érdekel, hogy létezik-e isten. Sosen hittem se babonában sem szerencsében, sem semmiben. És ez szerintem így is marad ;) jöhet a lepontozás de engem akkorsem érdekel egyik vallás se. De viszont megvagyok keresztelve.
2010. okt. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
62%
Mert a média azt adja, amire igény van. A vallási műsorok nézettsége a béka hátsó fele alatt, így olyat legfeljebb a közszolgálati televízió ad. Nem arról van szó, hogy direkt vallásellenességre nevel a média (nem sok ateizmust éltető műsort láttam még), hanem arról, hogy nem foglakozik vele egyszerűen. Nem szempont. Aminek én végtelen módon tudok örülni. Elég az a sok szenny reklám, ne akarjanak még vallásos humbugot is a fejembe tömködni, ha havonta egyszer benyomom a tévét. Aki vallásos, legyen, nem érdekel, magánügye. Én nem vagyok (megkeresztelve sem szerencsére), az meg az én magánügyem.
2010. okt. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
86%

Én sem hiszik Istenben. Megkeresztelve sem vagyok. Anyukám és apukám megvannak de ők sem hisznek benne. A nagyszüleim viszont igen. És én nem a média miatt nem vagyok vallásos, hanem mert egyszerűen nem hiszek benne. Ha a média elkezdené sugározni hogy menő hinni Istenben én akkor sem hinnék benne.

14/L

2010. okt. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!