Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az alkoholos filc (fekete)...

Az alkoholos filc (fekete) nagy felületen bőrrel érintkezve okoz valamiféle károsodást?

Figyelt kérdés
Szüleimmel lakom, ők nem engedik hogy tetoválásom legyen, és nemrég elmentem egy buliba ahol kicsit becsiccsentettem, és valahogy a kezembe került egy fekete toll, meg egy fekete alkoholos filctoll, és szépen előrajzoltam a mintát, aztán jól átszíneztem az alkoholos filccel. A minta a vádlimra került, kb az egész külső felét elfoglalja (egyébként egész jó lett XD). Alaphangon csak vonalakból áll, de van egy nagy basszuskulcs is a képben, amit meg elég rendesen besatíroztam. Ettől a mennyiségtől lehet valami bajom? (Pl. bőrrák)
2011. júl. 1. 16:18
 1/3 anonim ***** válasza:
ettől még nem. de gyakran nem ajánlott firkálni:)
2011. júl. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, dehát már úgysem tehetsz ellene semmit.
2011. júl. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem! Csak hígító nélkül elég sokáig fog tartani, amíg lekopik.
2011. júl. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!