Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szűk 1 hete a dekoltázsomon...

Szűk 1 hete a dekoltázsomon kiütések jelentkeztek. Napról napra több lett, tegnap pedig már a nyakamon, a vállamon és a lapockáimon is kijöttek. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Megittam tegnap egy calcium injekciót, ezt szoktam akkor is amikor darázs megcsíp (ugyanis arra allergiás vagyok), azon segíteni szokott, ezen pedig nem segített. Mitől lehet ez? :S
2009. márc. 28. 10:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Én már hallottam olyat h vki antibiotikumtól lett ilyen Aztán elmúlik persze. Szóval ha ettél mostanában antibiotikumot, akk lehet, h azért.
2009. márc. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem antibiotikumtól lett egyszer,másodjára meg betegság után,mivel sok fájdalom/lázcsillapitot kelett szednem:S Tehát nekem gyógyszerektől jön ki..napi 2 kálciuminjekciot megkéne inni,nekem kb 1 hét alatt mult el:S Jobbulást!
2009. márc. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Uh erre nem is gondoltam...most hétfőn lett vége az antibiotikum kúrámnak, 1 hétig kellett szednem. :S Akkor iszogatom az injekciót... :) Köszönöm a válaszokat!
2009. márc. 28. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!