Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet így fülbevalóm?

Lehet így fülbevalóm?

Figyelt kérdés
Kiskoromban volt már fülbevalóm de sokat piszkáltam, begyulladt így kikellet venni. Sajnos az egyik fülemben alig érzékelhető kicsi csomó szerűségek maradtak, és nem rég a másik fülembe egy kicsit nagyobb csomó lett, kb olyan érzés, amikor megfogom mintha egy pattanás lenne, de egyáltalán nem fáj. És ahogy észrevettem, mintha kezdene kisebb is lenni. Szúrathatok/Lövethetek így fülbevalót?
2011. júl. 3. 17:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Menj be egy rendes helyre, ahol vállalnak fülbelövést, és kérdezd meg ott. Próbálj tényleg olyan helyet választani, ahol nem valami kontár döfködi át a füled sima tűvel, hanem korszerű pisztollyal lövik be.

Biztos tudnak neked segíteni! Megnézik, eldöntik lehet-e. Ők értenek hozzá a leginkább.

2011. júl. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én 24 évesen lövettem a fülem, előtte nem volt luk. Viszont az egyikben volt egy ilyen kis cucc mint amit te írsz. Én bementem a pasi megnézte és kilőtte, nem volt belőle semmi gond.
2011. júl. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hú akkor jól van. :D Persze azért előtte megkérdezem a kozmetikust, aki majd csinálja..:D

Köszi a válaszokat. :D

2011. júl. 3. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!