Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha most kivenném a fülbevalóm...

Ha most kivenném a fülbevalóm hosszabb időre, benőne a lyuk rajta?

Figyelt kérdés

Január végén lövettettem ki a fülem, eddig mindig volt benn valamilyen fülbevaló, éjjel-nappal. A kérdésem, ha most kivenném, mennyi az esélye, hogy benőne? Mondjuk ha pl. egy éjszakára kiveszem?


Szerintem nem nőne be, de azért kíváncsi vagyok a véleményetekre/tapasztalatotokra.


Köszönöm.


2009. máj. 23. 19:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem volt amikor 2-3 évig nem volt benne fülbevaló és még most sem nőtt be :)
2009. máj. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szerintem nem nőne be.Pl.: oszt.társam április végén lövetett a fülébe és ezen a héten volt olyan nap amikor nem volt benne fülbevaló,2napra rá volt.Tehát szerintem pár napja kiveheted,de ne sokáig!
2009. máj. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%

Attól függ,hol van rajta a lyuk!

Ha a porcban,akkor néhány óra alatt benő!!!

2009. máj. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

ezt elfelejtettem: "sima" fülbevalóm van, tehát nem porcban!

Köszönöm az eddigi válaszokat!

2009. máj. 23. 19:48
 5/10 anonim ***** válasza:
nekem vagy 8 éve nincs, de még mindig nem nőtt be
2009. máj. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
3.vok:)Nyugodtan kiveheted akár hónapokra is!!!
2009. máj. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
pár napra nyugodtan kiveheted, de sztem egyénfüggő mennyi idő alatt nő be, én két-három hét után már nehezebben teszem vissza, olyankor már kezd benőni. amúgy éjszakára jobb kivenni, kényelmesebb is, meg a füled is "pihen" :)
2009. máj. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

rendben:) mondjuk szerintem nem hónapokra fogom kivenni, csak éjszaka! :)


még egyszer köszönöm a válaszokat! :)

2009. máj. 23. 19:53
 9/10 anonim ***** válasza:
nem nő be de ha bevan gyulladva akkor vizsázz mert benő ha semmi baja akkor hetekre is kiszedheted
2009. máj. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem is kb. 8 éve nincs benne fülbevaló. 6 évig semmit nem csináltam, hogy ne nőjön be, de az elmúlt két évben kb 3x átszúrtam rajta egy tűt, biztos, ami biztos alapon. :D

De simán átment rajta, szóval nem kezdett benőni. :)

Mondjuk én most vagyok 18, és babakorom óta van lyuk a fülemben, nem tudom, hogy nálad - mivel viszonylag friss a lyuk - , mennyivel lenne más a helyzet, de attól, hogy éjszaka kiveszed, biztos, hogy nem fog benőni! :)

2009. máj. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!