Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi történik hogyha valaki...

Mi történik hogyha valaki aromaterápiás nyugtató illó olajjal ken be egy cigit és elszívja?

Figyelt kérdés
2011. júl. 4. 22:49
 1/9 A kérdező kommentje:
Öcsém találta ki hogy lehet hatna de szerintem csak beképzeli.
2011. júl. 4. 23:05
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem túl sok minden nem történne,azért ha felfedeztetek valamit tegyétek ám közzé!:)
2011. júl. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy belsőleg jót tesz az egészségnek, az illóolajokat fűrdővízbe, párologtatóba, vagy masszázsolajokba szokták tenni.
2011. júl. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
szerintem bajod nem lesz tőle. és nem hiszem hogy lesz kábító hatása :D de egy próbát megér, és nem is rossz ötlet!
2011. júl. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Szerintem ti tuti mind kipróbáltátok! :D
2011. júl. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Garantált a kábítószeres hatás!
2011. júl. 10. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Megmondom én neked: büdös lesz a szád. :)

Amúgy viccen kívül is büdös lesz a szád, sőt, ha nem kened be, akkor is. De ha bekened, akkor néhány plusz mérgező anyaggal többet szívsz be (bár, ha azt a több, mint ezer egyebet szívbaj nélkül tőröd, akkor gondolom, ez sem számít).

2011. júl. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A 100%-os tisztaságú illóolajakat akár meg is lehet enni(higítva,cukorra csepegtetve,NEM TÖMÉNYEN!),sokan használják külső-belső gyógyításra.Az olcsóbbak nem jók erre a célra.
2011. júl. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ha beszívod a természetes illóolajokat annak SEMMILYEN káros mellékhatása (a csípős paprikát is meg lehet enni anélkül hogy gyomorrákot kapj). Persze más kérdés ha elégeted az olajat, esetleg hallottál már a kipufogó gázról, abban is van némi égési melléktermék az olaj után.
2011. júl. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!