Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet ez? Szemem alatt...

Mi lehet ez? Szemem alatt kijött egy piros folt?

Figyelt kérdés
Problémám a következő.A szemem alatt közvetlenül van egy piros folt,eg pattanással kezdődött,majd az elmult és most egy óriási piros folt van a helyén,sokkal nagyobb mint a pattanás volt.Már régebben is ugyanezen a helyen ez többször előfordult,mikor először kijött azt hittem májfolt,de szerencsére nem mert 1-2 hét alatt elhalványult de most nem akar.A napot kerülöm,vizsgaidőszak van heti 1szer megyek ki körülbelül a napra mikor vizsgázni megyek,akkor is 50faktoros fényvédő,árnyék és trolival megyek vagy kb a 100 m-re lévő boltba megyek le,Bőrgyógyászhoz csak 23-án tudok menni.Addig is kérdezném hogy a kép alapján mi lehet ez?A választ előre is köszönöm [link]
2011. júl. 6. 15:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Fáj, érzékeny? Nem lehet, hogy bőr alatt van begyulladva mélyebben egy pattanás? Vagy úgy érzed, hogy csak a bőr felületével van gond?


Ha érzel alatta valamit, puklit, tapogasd meg, akkor pattanás, ami nem tud kijönni normálisan. Egy baártomnak volt hasonló, hónapokig ott volt, egy kis pukli, és piros is (nem fájt neki), azt mondták pattanás, és kivágták neki, mert nem tud kijönni.

2011. júl. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi a választ.Volt ott egy pattanás kb 2 hete,de jóval kisebb volt mint ez a piros folt.az el is mult már egy hete és ilyen piros maradt utána a bőr,sőt talán egyre rosszabb,nem fáj nem kiemelkedő,semmi csak csunya hogy ilyen élénk piros és az alapozó sem fedi el..Bőrgyógyászhoz meg 2 hét mulva kaptam időpontot,jó lenne addig is valamivel kezelgetni..:(
2011. júl. 6. 16:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát akkor talán csak a bőr lehet begyulladva, kenegesd aloe vera géllel, nekem van itthon cserepes, abból letörök egy kisebb darabot, bekenem, és éjszakára rá is teheted és leragasztod. Megnyugtatja a bőrt, szerintem javítana rajta. :)
2011. júl. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a választ!:)
2011. júl. 7. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!