Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kiütéses az egész felkarom....

Kiütéses az egész felkarom. És nyáron már nem tudom ezt egy pulcsival rejtegetni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az egész felkarom tele van pattanás szerű kiütésekkel.(annyiban különbözik a pattanástól hogy nincs mindnek közepe , de ki lehet nyomni). Azt mondják hogy ez gyakran előfordul kreol bőrűeknél , de én tiszta fehér vagyok.És eléggé kivirít egy rakás piros pötty a rövid ujjú póló alól:( Kérlek segítsetek!
2011. júl. 6. 20:19
 1/6 anonim válasza:
Allergia?
2011. júl. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem tudom , anyukám szerint ez nem olyan nagy dolog hogy borgyógyászhoz menjek vele , úgy hogy akármi lehet.
2011. júl. 6. 20:28
 3/6 anonim ***** válasza:
Basszus, most hogy ezt olvasom, nekem is ez a bajom, és én is fehér vagyok. Eddig azt hittem, hogy viszajött a pattanásos korszakom :S De ezek szerint nem...pedig eddig teljesen ki volt tisztulva a karom meg mindenem, még melegben sem volt ilyen.
2011. júl. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Hát tüsszögsz, viszket a szemed, kapsz levegőt? Nekem is vannak ilyesmi pöttyök, de nekem az allergiától van. :( Menjetek el allergiavizsgálatra. Pillanatok alatt kiderítik h az vagy-e, és ha igen, mire. :D
2011. júl. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az enyém is ilyen, kb. 11 éves korom óta, és én is nagyon fehér bőrű vagyok. Ne nyomkodd, és ha napoztatod, az nagyon jót tesz neki. Ne égjen le, arra vigyázz. És tapasztaltam: minél izmosabb a karom, és minél kevesebb a zsír rajta (nem vagyok kövér), annál kevesebb az ilyen izé. Egyszer bőrdoki írt rá nekem vmit, de nem ért semmit...

23L

2011. júl. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A válasz írója 69%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:29 vagyok.

Nekem allergiám sincs, nekem melegben jönnek elő pont, a naptól :S

2011. júl. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!