Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha egy héten keresztül minden...

Ha egy héten keresztül minden este részegre iszom magam alkoholmérgezést kapok?

Figyelt kérdés

Nem hányásig vagy ájulásig innék, csak, hogy egy kicsit érezzem.

Kérlek ne írjátok, hogy ne igyak.:)


2011. júl. 7. 12:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Az alkoholmérgezés akkor áll be, ha egyszerre iszol nagy mennyiségű alkoholt. Úgy tudom, 3 ezrelék véralkohol felett van a mérgezés.
2011. júl. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
Nem, de egyenes út a hozzászokás felé...
2011. júl. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És honnan tudom, hogy többet nem kellene innom, mert mondjuk közeledek a 3 ezrelék felé?
2011. júl. 7. 12:23
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
én azt mondom, hogy amíg helyén az eszed, addig ez az egy hét nem gáz, jó szórakozást (de azért tudd utána tartani magad a normális élethez!!) :)
2011. júl. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha lassan iszod, akkor onnan, hogy érzed azt, ha hánynod kell stb. Olyankor már nem kéne többet inni. Ha gyorsan iszol sokat, akkor meg fogalmad sincs róla, nagyon hirtelen megüt. Töményet pedig ne nagyon keverj pezsgővel... Csúnya vége lehet.
2011. júl. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
néha megfújsz egy digitális szondát és ha még látod az eredményt, ami 3 ezr3elék alatt van, addig ok.
2011. júl. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy írták, ha egy este innál sokat, akkor lenne mérgezés.

Neten találsz alkoholszint kalkulátorokat, pl.

[link]

2011. júl. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

biztos nemlesz semmi bajod, tapasztalaybol mondom.

Nyaron 1 hetig minden nap berugtam legalabb egyszer; sokszor annyira, hogy mar jarni se tudtam joforma, csak dolingeltem, es semmi bajom.

Arra vigyazz, hogy nehogy raszokj. En utana meg par napig kicsit kivantam az alkoholt, de szerencsere megalltam, es nem szoktam ra :)

2012. dec. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!