Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Már töbször ugyanúgy friss...

Már töbször ugyanúgy friss véres a székletem az utóbbi időben. Mindig a székletem első, keményebb részén. Mitől lehet? Aranyér?

Figyelt kérdés
Két éve voltam végbél tükrözésen szintén aranyeres panaszok miatt, de akkor nem itélte komolynak az orvos és akkor fájt is sokat. Sajnos lassú az anyagcserém, és gyakran van székrekedésem is. Ráadásul ülő munkát végzek és sok a stressz is. Most szerintetek ismét menjek tükrözésre? Vagy egy kis vérzés még nem olyan nagy baj? Gondoltam valamilyen aranyeres kúpot venni hátha attól nem vérezne.
2011. júl. 8. 23:15
 1/1 anonim ***** válasza:
A táplálkozásodon változtass. Olvass utána. Kúp, és kenőcs is segíthet, ideiglenesen. Nem igazán jó dolog, hogy ott alul, ahol annyi a baci, véres sebek vannak. És más ember is végez ülőmunkát. Meg törődik is magával. A tükrözés önmagában nem old meg semmit, csak rögzíti a tényt, hogy most még nincs ott rákos elváltozás. És holnap? Minden nap nem tükrözhetnek, meg nem építhetnek be neked oda tükröt. Ha az orvos megmondja, mit kell tegyél, akkor tedd is meg.
2011. júl. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!