Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi volt a legdurvább/legérdeke...

Mi volt a legdurvább/legérdekesebb/legcikibb orvosi vizsgálatod?

Figyelt kérdés
2011. okt. 16. 23:09
1 2
 1/16 napietus ***** válasza:
98%

mikor egyszer eltört 2 bordám, bementem a kórházba és az exem volt ügyeletben :D még élvezte is amilyen genyó, hogy nyugodtan tapogathat, nem fogom orrbagyűrni, sőt, rá sem fogok szólni, mivel orvosi minőségében van ott :D akkor majd' felrobbantam, de így utólag vicces. kontrollra járni meg élmény volt :D


29/n

2011. okt. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
98%
Mikor az orvos vérvételnél nem találta a vénámat, de mindenáron a karomba döfött tűvel akarta megkeresni, úgyhogy össze-vissza forgatta benne, mígnem már olyan fejet vágtam, hogy rájött, hogy ezt abba kéne hagyni. A másik karommal eljátszotta ugyanezt, abból elég ütemesen elkezdett folyni a vér, ekkor pedig odahívott egy másik orvost, hogy segítsen már neki, mert ez nem megy. Hát hallod, annyira nem vicces mondat ez egy orvos szájából...
2011. okt. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
60%
Lobotómiám volt.
2011. okt. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
talán nem is orvos volt, csak valami rezidens...
2011. okt. 16. 23:18
 5/16 A kérdező kommentje:
első válaszoló, és mennyire vetkőztetett le az exed? :-)
2011. okt. 16. 23:19
 6/16 napietus ***** válasza:
100%

derékig, aztán utána mentem a röntgenbe, ott teljesen, de ott nő volt a röntgenes :)


amúgy nem biztos, hogy a második válaszolónál rezidens volt. az orvosok ritkán vesznek vért, ez inkább nővéri feladat, sokuknak ezért nincs gyakorlatuk benne. mi háziorvosunk is 20 éve orvos, mégse tud rendesen vért venni a mai napig.

2011. okt. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
akkor gondolom örült, mikor lehúztad a bugyidat is...:-)
2011. okt. 16. 23:27
 8/16 napietus ***** válasza:
100%
ki, a nő? ha örült is, nem mutatta :D arra nem emlékszem egyébként, hogy a bugyit le kellett-e venni...nem biztos.
2011. okt. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
én levetettem volna veled és örültem volna neki, pedig lány vagyok..:-)
2011. okt. 16. 23:47
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Válltörés. Amit úgy rögzítettek, hogy a karomat a testemhez gipszelték nyaktól hasig, háromszög alakban. Egy pasi gipszelt. Le kellett vennem a melltartómat is, ülhettem ott előtte derékig lemeztelenítve. Az egyik mellem is belekerült a gipszpáncélomba. 16 voltam, szégyenlős, folytak a könnyeim :(
2011. okt. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!