Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni a magas...

Mit lehet tenni a magas bilirubin ellen? A mandulámat kivehetik vagy ez miatt inkább nem?

Figyelt kérdés
20éves vagyok es akkor vettek eszre h magas mikor volt a suliba egy kotelezo injekcio a tudobetegsegre es az nekem nagyon feldudorodott a kezemen.....ez mar regen volt azota probaltak kezelni de nem szedtem semmit sem ra csak mertek havonta h mekkora a bilirubinom....most egy hete vettek vert h mitol vannak pattanasok es a ful orr gegeszeten azt mondtak h lehet a mandulam miatt mert kicsit nagyobbak es h genyes volt egy kiscit de az anyum azon a heten beteg volt szoval lehet h lappangott bennem a betegseg de mar reggeben is ki akartak venni a mandulam csak nem vettek a bilirubin vegett ....ki lehet vennni?es ettol lehetnek meg mindig a pattanasok az arcomon mar 12 eveskoromtol vannak egyebkent......a mostani bilirubin ertekem 28,23........es a masik bilirubin konjugalt vagy mi az 3.89.....mit lehet a bilirubinnal tenni h normalis legyen??????
2009. márc. 30. 16:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! nem tudom fiú vagy-e vagy lány és hány éves vagy. A magas bilirubin szint májbetegségre utal. Ne habozz, menj orvoshoz!
2009. márc. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok és fiú.....és voltam orvosnál is de nem csináltak semmit ugymond csak leveszik a verem es megnezik h mekkora a szintje....de mar nem igen jarok ilyen vervetelekre ugyan is nem tettek idaig se sok mindent
2009. márc. 31. 20:20
 3/5 anonim ***** válasza:

Hiperbilirubinémia a legvalószínűbb. 16 az orvosi határérték bilirubin szinten. 35-40-ös értéknél körül már észre lehet venni sárgaságot a szemed fehérjén. Vizelet vöröses sárgás. Ezek igazak rád? Ha igen, akkor májbeteg vagy. Konugált bilirubinod értéked jó (4,3 alatt vagy)


Háziorvosnak mond el ugyanezt és ő elmondja kihez kell menned vele. Vagy menj el belgyógyászhoz egyből a vérképeddel. Akik veszik a vért azoknak csak ennyi a dolguk, ezért a kapott vérképpel neked kell hozzáértő orvoshoz menni! Egy bizonyos szintig normálisnak számít, kb ha 10-szer több a leírtnál a szinted, akkor foglalkoznak vele.

2009. okt. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Már kivették a mandulád?
2014. okt. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem vettek ki..
2014. okt. 1. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!