Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha valaki felajánlaná, hogy...

Ha valaki felajánlaná, hogy ingyen maszírozna, és házhoz menne, ki fogadná el?

Figyelt kérdés
2011. júl. 10. 21:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi a férjemmel biztosan! :=)
2011. júl. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha nagyon jó viszonyban lennénk.
2011. júl. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én nem. Az első szabály, amit megtanultam ezen a földön: semmi sincs ingyen. Maximum akkor vállalnám be (de akkor se szívesen) ha itthon lenne a két bátyám és bedurvulna a helyzet, akkor kidobóemberként leigazoltatnám őket pár percre :D
2011. júl. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha jó ismerős vagy rokon, akkor elfogadnám.Amennyiben ez a hobbija, vagy gyakorolja például, mert később szeretne ezzel pénzt keresni.

Idegennek semmiképp nem engedném.Egyrészt nem engedek a lakásba csak úgy, vadidegeneket, másrészt, az ingyen masszírozás azt a gyanút keltené bennem, hogy perverz alak lehet az illető.

2011. júl. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én. :D Mert tesóm szokott az egyik szobából a másikba átjönni, és ez a szakmája. XD

Amúgy nem feltétlen kell azonnal rosszra gondolni, ez olyan, mint a körmösöknél: a képzés alatt, a vizsga előtt kell gyakorolni ugye, pénzt meg nem kérhetnek érte. Vaószínűleg ilyen ajánlat lehet.

Persze azért teljesen vadidegent csak akkor engedj be, ha nem egyedül vagy otthon, és garantálják, hogy megbízható, pl. barátod unokatesója, vagy valami.

2011. júl. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

én is vállalok ingyen mellmasszázst amivel bármilyen betegséget megtudok gyógyítani

amennyiben a kezelés nem hatásos vissza fizetem a pénzt

2011. júl. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nos engem nagyon érdekel ez a szakma, Egyáltalán nem rosszindulatú szándék ez a részemről.
2011. júl. 10. 22:53
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem öregotthonban, kórházban befogadnának.
2011. júl. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!