Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Használ valaki Odaban izzadásg...

Használ valaki Odaban izzadásgátló termékeket? Mi a tapasztalatotok velük kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2011. júl. 12. 14:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Gondolom neked is hiperhidrózisod van, azért kell. A semminél jobb, én használtam egy darabig, de a Certain Dri vált be leginkább.
2011. júl. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazából kézre kéne. Nem tudom, mitől van, leginkább ha izgulok, persze akkor jön elő, de nyáron szinte folyamatosan van. Elég kellemetlen. A certain dri jó kézre? előre is köszi!
2011. júl. 13. 11:59
 3/5 anonim válasza:
Szia. Én is ugyanebben szenvedek és most keresek szert rá :( Ha még olvasod a fórumot, megírnád hogy neked bevált-e ez vagy valami más?
2011. aug. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Persze, rögtön írom, ha használ valami...most fogom kipróbálni az Odaban-t, remélem jó lesz ;)
2011. szept. 2. 19:48
 5/5 anonim válasza:
Én kipróbáltam az Exodort, a tenyeremen jelentősen csökkent az izzadás (persze még mindig erős, csak már nem csöpög le soha, meg nem áztatok el mindent amit megfogok. Az ujjhegyeimen viszont ugyanolyan erős. Ez egy olcsó termék kb 6-700 Ft - én örülök neki, mert jelentős a javulásom, és lehet az én esetemben ilyen kenőcsök soha nem tudnának teljes szárazságot elérni.
2011. szept. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!