Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kb egy hete, a mellkasom...

Kb egy hete, a mellkasom balodalán a szivemnél szúr. Egyre erősebben, volt olyanis hogy annyira szúrt és fájt, hogy hirtelen folyt rolam a víz, és majdnem elájultam. Mitől lehet ez? :- (

Figyelt kérdés
2011. júl. 13. 12:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Elkéne menni orvoshoz...
2011. júl. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én nem akarom rádhozni a "szívbajt", de az általad írt tünetek nagyon hasonlítanak az infarktus előjeleihez. Nagyon gyorsan el kellene menned az orvoshoz, csináljanak egy EKG-t.
2011. júl. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De még csak 17 vagyok, és már lehet ilyenem? :(
2011. júl. 13. 12:25
 4/9 A kérdező kommentje:
+ pár napja nem kivánom az enni valót sem annyira mint az előtt, ez is lehet annak a jele?
2011. júl. 13. 12:32
 5/9 anonim ***** válasza:

Az infarktus elsősorban kötik a stresszes életmódhoz, de ez nem jelenti azt, hogy csak felnőttek élhetnek ilyet át. Ha kemények voltak a vizsgáid, vagy egyéb olyan események, amelyek nagyon igénybevettek, kortól függetlenül okozhatnak hasonló tüneteket.


Azonkívül a rendkívüli időjárást sem egyformán tudja a szervezetünk kezelni, és ennek megint semmi köze az életkorhoz.


Nyomás a dokihoz! Mire vársz, vagy azt szeretnéd, hogy vigyenek????

2011. júl. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Lehet hogy az idő miatt van. mert ezt a nagy meleget nem nagyon szeretem :S. Hát.. nagyon nem szeretek orvoshoz járni.
2011. júl. 13. 12:43
 7/9 A kérdező kommentje:
az is igaz, hogy a mostani időszak elég stresszes volt.
2011. júl. 13. 12:44
 8/9 A kérdező kommentje:
az lemaradt hogy pánik beteg vagyok. kb fél éve voltam nagy vizsgálaton EKG-tól kezdve mindenen, de nem találtak semmi szervi elváltozást, vagy problémát.
2011. júl. 13. 12:54
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát szépen megmagyaráztad nekem is és magadnak is, miért nem mégy el az orvoshoz. Te tudod! Vigyázz magadra, és jó egészséget, további szép napot kívánok.
2011. júl. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!