Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Csütörtök óta vagyok beteg és...

Csütörtök óta vagyok beteg és ez egyre csak rosszabb. Miért fáj hátrafelé a bordámnál egyre erősebben amikor köhögök?

Figyelt kérdés
Csütörtök óta beteg vagyok (láz, hasmenés, hányinger, torokfájás, fejfájás. ) pénteken elmentem az orvoshoz, és azóta csak rosszabul vagyok:S Nagyon köhögök, hangom alig van, a torkom még mindig fáj. Szerintetek miért fájhat jobb oldalt, nem is az oldalam hanem inkább hátrafelé a bordámnál amikor köhögök. De néha csak úgy magától belenyilal a fájdalom:S Szerintetek ez mi/miért lehet?
2010. dec. 12. 11:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Én mellhártyagyulladásra tippelnék. Orvos látott már azóta, amióta rosszabbul vagy?Tüdő RTG.-re elküldött?
2010. dec. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Édesanyám most kezd lábadozni ebből a szörnyűségből, kb 3 hétig tartott. A mostani jeleidből ez a dolog átment tüdőgyulladásba, és nem egyszerű megfázásról van szó. Tehát holnap reggel orvos!!!!
2010. dec. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Először is köszönöm a válaszokat!

Első válaszoló: nem voltam orvosnál péntek óta,és tegnap kezdett el nagyon fájni hátrafelé a bordámnál..


második válaszoló:először én is a tüdőgyulladásra gondoltam,de valakit megkérdeztem és azt mondta,hogy ha az lenne,annyira fájna,hogy nem bírnék felkelni..de pl:most amikor takarítottam nagyon fájt,és gyengének érzem magam..

tehát..holnap elmegyek az orvoshoz,és remélem,hogy semmi komoly nem lesz..

:)

2010. dec. 12. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!