Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért görcsöl be néha éjjel a...

Miért görcsöl be néha éjjel a lábam?

Figyelt kérdés

Van amikor éjjel begörcsöl az egyik vádlim. Mitől lehet, mi okozza?

15 éves vagyok, fiú.


2009. márc. 31. 20:55
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
Kálcium hiány okozza. Vegyél kálcium pezsgőtablettát.
2009. márc. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Magnézium hiány lesz sokkal inkább. Vegyél Magne B6-ot és csinálj belőle egy hónapos kúrát, napi két vagy 2X2 szemet vegyél be legalább.
2009. márc. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom magnézium hiány okozza. Netes kuruzsló gyógyítók vagyunk mind :) De ha gyógyszertárban rákérdezel, biztos megmondják, hogy mi okozza, és még ajánlanak is rá valamit.
2009. márc. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Fontos! Ha gyakran rándul éjszaka görcsbe a lábikránk, valószínűséggel gond van az ásványianyag- háztartásunkkal. Ilyenkor ajánlatos naponta legalább 1,5-2 liter folyadék elfogyasztása, és a magnézium-, illetve a kalciumpótlás.
2009. márc. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ásványianyag hiány. Schüssler sókkal tökéletesen lehet pótolni.
2009. márc. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ilyen gondom volt sokáig, a terhesség alatt még gyakrabban. Én kálcium, és magnézium pezsgőtabit is ittam, és idővel elmúlt a panaszom.
2009. ápr. 1. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ca és Mg hiány.
2009. ápr. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az első voltam, kicsit rosszul esik ez a lepontozás, főleg hogy mások is írták a kálciumot. Mi ez a diszkrimináció? Na mindegy. :D
2009. ápr. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nekem is szokott ilyen lenni, és azt olvastam, hogy a cukorbetegség egyik tünete is lehet. Szerintem járj utána, aztán ha nem marad abba, fordulj szerintem orvoshoz...
2009. okt. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!