Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van olyan vérnyomáscsökkentő...

Van olyan vérnyomáscsökkentő gyógyszer amelyet lehet kapni recept nélkül?

Figyelt kérdés
2011. júl. 16. 19:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Nincs.
2011. júl. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
és valamilyen tea vagy valami ilyesmi?
2011. júl. 16. 19:29
 3/8 anonim ***** válasza:
nincs.Meg ez nem játék.Ha gond van vele, menj el dokihoz.
2011. júl. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Majd az orvos eldönti hogy kell-e neked vagy sem. Nekem kicsit volt magas a vérnyomásom, iskolai orvosi vizsgálaton mérték meg még 2 éve. Az iskola orvos mondta hogy menjek el a háziorvosomhoz gyógyszert iratni. Elmentem de mondta hogy nem kapok gyógyszert mert még nem olyan magas hogy gyógyszerezni kelljen. Javasolta nekem hogy igyak sok folyadékot mivel keveset ittam ezt mondtam is neki és akkor nem lesz a vérem olyan sűrű hogy terhelje a szívemet.
2011. júl. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha egész életedben vérnyomáscsökkentőt akarsz szedni, akkor érdemes orvoshoz fordulni.

De lehet, hogy ezek is segítenek:

[link]

2011. júl. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
A vérnyomáscsökkentő szerek érthető okokból csak vényre kaphatók, sőt csak rendszeres orvosi ellenőrzés mellett szedhetők. A magas vérnyomás nem múló betegség, ezért folyamatos, rendszeres gyógyszerelést igényel.
2011. júl. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Ezt az oldalt ajánlom ez ügyben:


[link]

2011. júl. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi
2011. júl. 17. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!