Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez vajon most akkor mi is...

Ez vajon most akkor mi is lehet? Szerintetek is érdemes megprobálni az idegsebészetet?

Figyelt kérdés
3évvel ezelőtt megütöttem a kezemet a kis ujjamnál. Elmentem dokihoz a röntgen semmit nem látott de felvolt dagadva nagyon kaptam rá vmi kenőcsőt nem hatott elmentem egy másik dokihoz a röntgen ottse látott semmit de azt mondta a doki ronda nagyon így kaptam gipszet. Azota már volt rajta többször 1 hetekre gipsz emrt azota a legkisebb ütésre is ugy bedagad 3x akkora tud lenni. De ha nincs megütve se megy le már 3 éve a duzzanat kb kétszer akkora a kis ujjamnál a csont mint a másik kezemen. Már jártam több orvosnál is és több variáció született rá. Az egyik azt mondta h a sebben keresztül vmi idegen dolog került oda ami feszíti, a másik h szalagszakadásom volt és valószínű rosszul forrt össze, a harmadik h le vannak tapadva az izmok és mindegyik megakart müteni de öszintén így h feküdjek kés alá h mindegyik mással akart felvágni? Most egy ismerősőm javasolta menjek el ideggyogyászhoz lehet ő tudna segíteni. Szerintetek is érdemes lenne? A háziorvosom tud beutalot adni?Köszönöm.
2010. aug. 14. 10:02
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!