Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szem alatti nagy duzzanat és...

Szem alatti nagy duzzanat és lila karika gondok! Sok alvástól vagy kevés alvástól?

Figyelt kérdés
Mindenki mást mond, hogy mitől van. Ellehet tüntetni ? Praktikák ? Korrektor és smink tippek nem érdekelnek, azokkal tisztába vagyok.
2011. júl. 18. 18:57
 1/2 skarma ***** válasza:
Uborkát rá és igyál sok vizet. Uborka helyett a kifacsart kamillateás filter is jó lehet.
2011. júl. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A lila szín az szerintem folyadékhiánytól lehet, legalábbis nekem attól volt.

A szem alatti nagy duzzanatra lenne egy tippem, de nem tudom, hogy jó -e arra nekem a karikákat halványította el.

Zöld teát, ízesítés és cukor nélkül, beleteszek a jégkocka tartóba. És mikor megfagyott akkor az arcomon körözgetem végig. A szemeim alatt is. Sokkal szebb lett tőle az arcom,frissebb is.

Csak egy helyen ne hagyd túl sokáig, inkább körözz vele és mindenhol az arcodon.

2011. júl. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!