Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől karikás a szemem? 14/F

1 2 3 kérdése:

Mitől karikás a szemem? 14/F

Figyelt kérdés
Sokat szoktam aludni de mégis azok :S mitől lehet?
2011. júl. 19. 15:05
 1/5 anonim ***** válasza:
45%
pedig általában kevés alvástól szokott lenni. Vagy ha kábszerezel xD (de ilyet nem feltételezek : )
2011. júl. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

háát... :S

amugy nem káábszerezek :D

2011. júl. 19. 15:14
 3/5 Vilt válasza:
100%

szerintem valami vitaminhiány...vagy vashiány. nem vagyok benne biztos. Írd be google-ba például, hogy karikás szem okai. Biztos kidob valami használhatót.


Vagy menj el házidokihoz és csináltass egy teljes kivizsgálást. Azt amúgy sem árt csináltatni évente. Az kimutatja, hogy van-e esetleg valami ami hiányzik a szervezetednek. :) vagy ami épp túl sok.

2011. júl. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igazábol nekem nem fekete csak van a szeemem alatt egy ilyen zacskó féleség :S
2011. júl. 19. 15:51
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor az nem karikás, hanem táskás.:D Az enyém a karikás, néha brutál sötétlila. Csesztetnek is miatta rendesen.:D

Amúgy táskás általában az öregeknek szokott lenni, fogalmam sincs, milyen egyéb oka lehet.

2011. aug. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!