Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék egy lányt...

Hogyan tudnék egy lányt leszoktatni arról hogy ne igyon több alkoholt?

Figyelt kérdés

van egy 14 éves lány barátom, aki régen sose ivott alkoholt és mindig nemet mondott rá hogy igyon...de az egyik barátnője elég régóta iszik már..és az én lány barátomat rá vette hogy igyon, és azóta szinte mindennap meg isznak ketten két liter boros kólát, vagy más alkoholt. és utána állandóan remeg a keze feje fáj és szédül.


én nem szeretném hogy ebből alkoholizmus legyen, hogy tönkre tegye az életét és az egészségét.


ha én beszélek vele hogy ne igyon többet akkor szerintem nem fog rám hallgatni.

esetleg a többi baráti is beszélnének neki erről?

vagy szóljak a szüleinek vagy a testvérének hogy alkoholt fogyaszt? (ezt annyira nem szeretném mert szerintem ez nagyon nagy szemétség lenne az én részemről az ő részére, de ha csak így tudom leállítani akkor megteszem:S)



szerintetek hogyan tudnám le állítani a piálásról?


2011. júl. 19. 23:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Próbáld meg neki megmutatni, hogy van másik út is. Én pl. teljesen leálltam az ivással, mert rosszul voltam már egy kevéskétől is. Meghát ma Magyarországon a nempiálással nagyon lehet lázadni. xD


20/F

2011. júl. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ez kisebb részben a te problémád, mint a családé. Mindenképpen szólj nekik. Bár lehet, hogy tudnak róla, csak nem akarják észrevenni?
2011. júl. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!