Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Striákat hogyan tüntethetném el?

Striákat hogyan tüntethetném el?

Figyelt kérdés
a hátamon deréktól kicsit feljebbtől, egész a vállam alatt kicsivel -ig (bocs a hülye meghatározásig, máshogy nem megy.) kialakultak striák hormonálisan vastagabb 2.5 éve... 15 éves leszek lassan, és nagyon zavar.. anyukám mondta h majd eltünnek, már egy része nem látszik, de a 2/3 -a még nagyon feltünően, igaz halványodott, de látszik, világos lilás a "vége".. és cikinek is érzem.. tudom h nem az, mert nem tehetek róla, de nagyon zavar.. tehetnék ellene valamit, hogy kifehéredjenek nyárra?
2009. ápr. 2. 22:13
 1/4 anonim ***** válasza:
ezt elégzavarodottan mondtad el.ha vannak csikok a hátadon az azért van mert gyorsan nőttél (nekem is van ilyen 4 éve) és nem tüntek el és nem is fognak max imum kihalványodnak.(nekem dokim mondta)
2009. ápr. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
olyan mint mikor hízástól vannak.. olyan vastagságúak, stb.. csak nekem hormonálisan van, a hátamon,azon belül is jobb részen, és kb merőlegesen a gerincre.. azon belül is jobb részen, dokinál voltunk, ő mondta h jobb oldal -on érzékenyebb vagyok v mit, és ez valszeg hormonális.. aztán neten is olvastam h hormonálisan is kialakulhat
2009. ápr. 2. 22:26
 3/4 A kérdező kommentje:
és, azt tudom h kihalványodnak, úgy hogy kb észrevehetetlen, mert a combom "tövében" v hogy mondják is van, és ott kihalványodott, meg a hátam egy részén is.. de a nagyrésze láccik, zavar
2009. ápr. 2. 22:27
 4/4 anonim ***** válasza:
akkor ne félj semmi komoly valahol olvastam már eről a bajról az elfog tünni csak nyugi:)
2009. ápr. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!