Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Energia (kcal), Fehérje (g),...

Atkóóó kérdése:

Energia (kcal), Fehérje (g), Szénhidrát (g), Zsír (g). Mennyit vigyek be a szervezetembe belőlük?

Figyelt kérdés
Aktívan edzek (body),szeretnék jól kinézni.Ehhez mérve kellene a optimális makrotápanyagok bevitele.18/F
2011. júl. 20. 07:45
 1/7 A kérdező kommentje:
192cm és 85 kg körül lehetek!
2011. júl. 20. 07:53
 2/7 anonim ***** válasza:
170-180 g fehérje, 400 g szénhidrát, 70-85 g zsír
2011. júl. 20. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!


Jövőre szálkásítani szeretnék.A szénhidrát és a fehérje bevitel igy megfordul,ugye?Több fehérje,kevesebb szénhidrát,kevesebb zsír.

2011. júl. 20. 10:01
 4/7 Offthewall ***** válasza:

Szia! Mehet nyugodtan amúgy 200+ gramm fehérje is biztos ami tuti, ha használsz kieg-et. De a lényeg, hogy én 400 gramm szénhidrátról indítanék mint az előző válaszoló is írta, és ha esetleg nem nagyon nősz akkor óvatosan emelni pl. heti 2-300 grammal(mármint napi 30-40!)

És el ne kövesd azt a hibát amit én folyamatosan "próbálok"(túlzottan szeretem a súlyok csattogását :D) hogy tömegelésnél heti 5-6 edzést akarj :D Szerintem nyomass 3-at.

2011. júl. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a bő választ!

Heti 5-6 edzést nyomok.

A heti 3 edzés aktivitásáról még nem hallottam.

Szerintem nemsokmindenben különbözik a 2 !

2011. júl. 26. 00:26
 6/7 Offthewall ***** válasza:
ó dehogynem az izom akkor nő amikor pihensz, az edzéssel csak elküldöd a "jelet" az izmoknak, hogy igény lenne 1 kis méretre még :DDD De ez akkor megy végbe ha jól kajálsz és alszol 9-10 órát, és edzéseket pihenőnap követ. Én is és az edzőm is abba a hibába estünk, hogy heti 5-6 keményet edzettünk emiatt szinte semmit nem nőttünk de az erőszintünk megnőtt és szálkásak lettünk-így nem lehet tömegelni.
2011. júl. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Értem.

valami elérhetőséged van?

msn vagy skype?

2011. júl. 28. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!