Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Alkalmanként (de akkor nagyon)...

Alkalmanként (de akkor nagyon) viszket a fejbőröm hátul a forgómnál és alatta. Mitől lehet ez? Mivel enyhíthetném?

Figyelt kérdés
2011. júl. 24. 10:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Nálam ez addig volt így, amíg nem tanultam meg alaposan hajat mosni, és kihagytam a fejbőröm területeket, persze a hajam habos volt, de így nem látszott.


Korpa(gombás fertőzés)?


Próbáld ki ezt: [link]

2011. júl. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem ez nagy melegben jön elő,mert ott izzad a fejbőröm.Mutasd meg valakinek,mert ha nagy plakkok vannak ott,akkor gombás fertőzés lesz.
2011. júl. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

nem, nincs semmiféle (látható)fertőzés, és nem is korpás(kb 2 naponta mosok hajat).

álltalában akkor viszket amikor felébredek és ha megvakarom annál jobban viszket.és ha jobban megnézem már látszik is h 1 foltban hiányos a hajam:(

2011. júl. 24. 15:42
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha 2 naponta mosol hajat, akkor nem is csodálom.

Tönkreteszed a fejbőröd, ami nem bírja ezt az igénybevételt. Vagy elégedj meg a heti 2 mosással (de most 1 hétig hagyd békén és csak utána állj át erre), vagy pedig minden mosás után ápolni is kell a fejbőröd (visszaállítani a pH értékét).


Amúgy meg tényleg érdemes orvoshoz menni, mert lehet olyan baj is, ami nem látszik.

2011. júl. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

értem.hát szerintem orvoshoz fordulok mert nem akarom h kihuljon a hajam...

de köszönöm a válaszokat!!

2011. júl. 24. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!