Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért gennyesedik a lábkörmöm?

Miért gennyesedik a lábkörmöm?

Figyelt kérdés

a lábkörmöm gennyesedik. most nő vissza rá a köröm, mert régebben ráesett a szekrény, azóta majdnem teljesen visszanőtt. és begennyesedett a lábköröm oldalsó része, a bőr és a köröm találkozásánál.



Miért van ez és hogyan tudnám elmulasztani ? az a terület érzékeny lett, ha hozzáérek fáj.


2011. júl. 25. 21:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Esetleg nem nőtt be a körmöd?:D mert akkor ajánlom hogy próbáld meg kivágni.Ha viszont nem tudod akkor menj a sebészetre és ott kivágják.:)
2011. júl. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
atya isten.... ebbe még belegondolni is rossz xD legalább fájdalmas ? lehet h benőtt a köröm, mert eléggé begennyesedett.
2011. júl. 25. 21:59
 3/13 anonim ***** válasza:
2x vágták már ki nekem, túléltem:D adnak érzéstelenítőt és nem fáj.:) de ha megtudod csinálni magadnak akkor no problem:D
2011. júl. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

egy nagy ..... ha már hozzáérek fáj. És ha megyek a sebészetre megmutatni, utána már rögtön kivágják ?


mert a köröm úgy nőtt vissza, hogy a köröm rész tetejénél van egy kis csúcs, szal olyan mint ha nőtt volna a köröm alulról és felülről és amikor találkoztak akkor feltolták egymást, remélem érted mire gondolok és oldalt gennyesedett be és fáj.


Ezt is ki kell vágni ? xD 19/f. ha kivágják akkor is keményen tűrjük a fájdalmat.. te jó ég xd

2011. júl. 25. 22:05
 5/13 anonim ***** válasza:
háát nem vagyok orvos, de inkább akkor ne nyúlj hozzá mert még jobban begyullad:D amugy azt hiszem nem kell beutaló hozzá..ja és nyugi nem fog fájni, tuti kapsz érzéstelenítőt.:) ja és még annyi hogy ha kivágják akkor szépen bekötözik és egy ideig nem fogsz tudni cipőt húzni:) én is papucsba toltam annó:DDD
2011. júl. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
hát kössz.... :))
2011. júl. 25. 22:37
 7/13 A kérdező kommentje:
am nem volt ezzel semmi baj, csak a kondiban a srác rátette a lábamra azt a 20 kilós ülőkét. akkor 5 percre lesántultam, és rendbe is jöttem utána. azóta gennyesedik
2011. júl. 25. 22:39
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem hatszor vágták ki,meguntam,sima steri gézzel kitömöm a köröm és a bőr közötti részt,lefertőtlenítem(betadin)és 1-2-3 napon belül elmúlik.A lényeg,hogy amennyire tudod,rakd be,nyomb be amennyire lehet,éjszakára cseréld ki,és csak oda rakd be a gézt,ahol be van gyulladva,ne tömd ki végig.
2011. júl. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Kérdezz ha valamit nem értessz!
2011. júl. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
ha tényleg annyira fáj és nagyon gyulladt akkor vágasd ki, és ne várj.csak szenvedsz vele.:)
2011. júl. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!