Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha a folyton...

Mit csináljak, ha a folyton benő a lábkörmöm a bőr alá és emiatt begyullad?

Figyelt kérdés

Már 3-szor kivágattam sebészeten, először azt mondták vágjam rendszeresen, nem lesz vele több baj, 4-5naponta kivágtam, de így is begyulladt ugyanazon a helyen(oldalra tovább nő a körmöm vmiért), utána azt mondták huzogassam körülötte a bőr és kenegessem valami gyulladáscsökkentő kenőccsel, csináltam 1hónapon keresztül, fél évvel később megint ki kellett vágni. Volt amikor magamnak csináltam és vérzett is annyira mélyen benőtt.

Hallottam, hogy van ilyen körömszabályzó, de ilyet csak néhány pedikűrösöknél lehet csináltatni és amúgy sem nagyon szeretnék ilyen helyre járni fiú létemre.

Egyéb ötlet?


2011. jún. 26. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne vágd, hanem reszeld a körmöd sarkát, pedikűrös szomszédom szerint ez megelőzi az újabb benövést.
2011. jún. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
menj el pedikűröshöz, nem gáz az h fiú vagy öcsém is járt mert mindig benőt neki, de olyan jól megcsinálta neki, hogy már lassan egy éve semmi baja a lábának. Elmagyarázta neki, hogyan is kell vágni.
2011. jún. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hány éves volt az öcséd?
2011. jún. 26. 22:06
 4/5 anonim ***** válasza:
A 3TO Spange erre van kitalálva.Én pedikűrös leszek hamarosan,és erőszeretettel fogom alkalmazni. [link]
2011. jún. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, pont erről hallottam csak körömszabályzó(mint a fogszabályzó) néven.
2011. jún. 26. 23:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!