Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A kemény drogosok, alkoholistá...

A kemény drogosok, alkoholisták miért fogynak le? Ez az anyag közvetlen vagyközvetett hatása?

Figyelt kérdés
Úgy néznek ki, mint egy csontváz.
2011. júl. 26. 15:35
 1/9 A kérdező kommentje:

vagy közvetett

javítás

2011. júl. 26. 15:36
 2/9 anonim ***** válasza:
93%

Mert kaja helyett inkább drogot vagy piát vesznek. Ez az egyik ok.

A másik, hogy piás esetében bepiál mondjuk 12-től 16-ig. (Vagy tovább, nem tudom) Aztán alszik másnap délig és kezdődik előről.

A drogos meg sztm mondjuk 12-kor magába böki az anyagot, 15-ig kábuldozik, aztán alszik másnap délig. És ez is kezdődik előről.

A fennmaradó esetleges időben meg futnak a pia/kábszer után, enni nem esznek.


Ezeken kívül a szervezet megterhelése sem kihagyható dolog!



Legalábbis én így gondolom, de nem tudom, lehet hülyeséget mondok...

2011. júl. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

ma 15:45

Micsoda válasz. :D


A drogokat nem véletlenül nevezik tudatmódosítónak.

A szintetikus drogok az agyban kikapcsolja az éhség érzetért felelős receptorokat ( hipotalamusz oldalsó része) Hiába éhes az ember nem érzi, mintha evett volna. Hasonlóan a folyadéknál is veszélyes, és ezért vannak a kiszáradások, mert nem kívánni kell hanem inni.

2011. júl. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Emellett közre játszik, a cucc után mászkálás, utána bevitele. Na ezzel teljesen kielégülnek, és nem foglalkoznak mással. Ráadásul a szervezetet sem kímélik, 150-200%-osan használják ki körülbelül a szívüket. És gondold el rendes táplálkozás nélkül honnan pótolják az energiát.
2011. júl. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy kemény drogot használ vki még nem biztos hogy sovány lesz, heroin mellett simán lehet enni mert nem csinál éhségérzetet, fű mellett meg hízol is, mikor én is naponta többet szívtam, mindent enni akartam ami csak előttem volt

A speed és extasy az ami állandóan mozgatja az embert


Piáról meg nem tudok semmi olyat, talán ott szimplán nem esznek, ha megnézel egy dolgozó lakással rendelkező szeszes illetőt, azon nem látni hogy iszik max a fején, de aki utcán van érthető hogy többet iszik mint eszik.

2011. júl. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

15.51-től kérdezném,hogy akkor miért éhesek akik füveznek?

Nem minden drog hat ugyanott(értsd receptor)és más-más hatást vált ki egyéntől függően.Pl egyik havernak az első füvezés rossz élmény volt,a másiknak meg nem is jöttek elő a hatásai.

Az alkoholisták szétisszák a gyomrukat is,no meg inkább isznak mint esznek és pénzt is ugyanígy fektetik be

2011. júl. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

ma 17:02

Idővel akkor is le fog épülni.

Belülről rohad, és az látszódni fog.

2011. júl. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Csak azért kérdeztem, mert döbbenetes, hogy pl Amy W. 7 év alatt honnan jutott el idáig...és még sokan mások.

[link]

2011. júl. 27. 14:15
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert az osszes dopaminja meg szerotoninja elhasznalodik a piara, drogra, igy a kaja mar nem is erdekli. Van, aki teljesen aszexualis is lesz a fuggosegtol. Semmi sem hozza lazba, semmi sem motivalja csak a kabszi meg a pia nyujtotta elvezet.
2017. márc. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!