Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől dagadhatott fel múltkor...

Mitől dagadhatott fel múltkor a karom?

Figyelt kérdés

gondolom megcsípett valami, amikor az utcán voltam és feldagadt a bicepszem környékén a karom legalább 3-4cm-es sugarú körben, enyhén viszketett és 3nap múlva tűnt el csak. eddig összesen háromszor fordult ez elő.

nem éreztem a csípést egyszer sem, csak az tűnt fel hogy kicsit viszket és meg van dagadva mint az állat


mi lehetett az??


2011. júl. 27. 02:41
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha nem csípett meg semmi,akkor allergiás vagy. Az enyém olyan,hogy vöröses a széle és viszket,meg kicsit vándorol is,de nem csak a karomon jöhet ki, hanem szinte bárhol..

Most ALTIVA gyogyit szedek rá,de amikor tüneted van menj el dokihoz,hogy legyen nyoma. Viszont az a gond,ha ilyenkor allergia tesztet csinálnak,akkor annyira érzékeny a szervezet,hogy szerintem téves eredményt fog hozni.. Amúgy se valószínű ilyen esetben,hogy pollenre, inkább valami kajára lehetsz allergiás . Nálam bizonyos fajta tejek is kiváltják.

2011. júl. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!