Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Én allergiás vagyok parlagfűre...

Én allergiás vagyok parlagfűre, ismertek valami jó módszert ellene (pld. Kijött egy szűrő pár éve, orrba dugható) hallottatok róla, hol lehet kapni, jól működik?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 6. 15:31
 1/1 anonim ***** válasza:
én kipróbáltam, de nem vált be:( nehéz az orrban tartani a szivacsdarabkát, amit szűrő néven árulnak, ha taknyos az ember:(( ennél jobb ha zspit kötök az orrom elé. Sajnos én mindent kipróbáltam az elmúlt 26 évben, azóta vagyok allergiás, semmi nem használ, max. a bezárt szoba, végigporszívózom a szobát és levegőt (a levegőben hadonászok sokáig erős porszívóval, ami persze nem tom hányszoros hepaszűrős)utána fürdés, hajmosás! utána egész jó reggelig. Sajnos dolgozni muszáj járni:( Legjobb lenne kiköltözni, külföldön nem vagyok allergiás, csak itthon!
2009. aug. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!