Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Olvastam az egyik internetes...

Olvastam az egyik internetes oldalon, hogy arany-, ezüst kolloidot nem használhat az, akinek fémallergiája van. Én a nikkelre vagyok érzékeny. Szerintetek fogyaszhatom?

Figyelt kérdés
2009. szept. 4. 13:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem NEM!!!
2009. szept. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy a Nikkel egy fémfajta, ezért én nem alkalmaznám!


Mert ha a fémre érzékeny vagy, és fémet veszel be, akkor annak jó vége biztos nem lesz!!

2009. okt. 31. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem ezt kérdezd meg egy szakembertől (pl orvos). azt tudom h a macséta is fémből van és szervezetbe jutva káros de a te eseted természetesen más oO...
2010. márc. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én épp ma jöttem a dokitól, ( egyébként nem segített sokat..) én is nikkelre vagyok érzékeny, ( plusz festékekre ) megkérdeztem hogy az ezüst kolloiddal mi a helyzet? azt mondta : elvileg nem baj, szedjem nyugodtan mert az ezüst! és az már más kategória. ( szóval, sztem figyeld meg ha az ezüst is kiüt, ( a fémallergia elsősorban külső, börgyógyászati kérdés , a szervezetben, 'belül' nincsenek tünetek.. ) akkor sztem ne szedd... én nem merem igy már :) csak vészhelyzet esetén mert engem az ezüst is kiüt, mondjuk hosszútávon..de akkor is .:) jobb az óvatosság.
2010. máj. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!