Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Eröltessem az orron történö...

Eröltessem az orron történö levegövételt?

Figyelt kérdés

Orrsövény ferdulésem van emelett lehet hogy orrpolipom is, nehezebben kapok levegöt orron át, ezmiatt szájon át lélegzek amivel csak annyi a baj ,hogy gyors kiszárad a szám és begyullad a torkom,emellett le is rakodik.


mit csináljak? Eröltessem az orron át történö légzést?

A panaszaimra csak a mutét a megoldás,én meg mutettni nemakarom magamat ( jelen esetben )


2011. júl. 28. 21:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben a műtét nem nagyon kerülhető meg. Az orrodon keresztül történő levegővétel sokkal jobb, inkább ezt műveld, ha lehet, és bírod.
2011. júl. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
szerintem már nagyon rászoktam a szájon történo levegovetelre,ezert is nehezkes, amugy nemazvan hogy nembirok az orromon levegot venni, de mintha 1 ido utan elkezdene fajni a fejem :@
2011. júl. 28. 21:54
 3/3 anonim ***** válasza:
az orrban lévő szőrök egy csomó szemetet fognak meg, amik szájon át történő belégzésnél gond nélkül bejutnak
2012. júl. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!