Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Középfültő gyulladásom van....

Középfültő gyulladásom van. Ma mennék mamámhoz fát, vágni, kertet rendberakni. Feküdjek inkább és de erőltessem meg magam, lehet még jobban fájni fog?

Figyelt kérdés
Most még kezdeti stádiumba vagyok, de tudom milyen fájdalmas tud lenni. Esetleg ha van ötlet az enyhítésére, szívesen fogadom. Van havasi kővirózsa cseppem. De csak csillapitja kicsit.
2011. jún. 11. 12:17
 1/3 A kérdező kommentje:
De helyett, ne-t akartam írni.
2011. jún. 11. 12:18
 2/3 anonim ***** válasza:

Középfül gyulladás vagy fültőmirigy gyulladás lehet. Az utóbbi gyerekbetegség, ha jól tudom csak egyszer lehet megkapni az élet folyamán és már kb. 20 éve kötelezően oltanak ellene.

Bármelyik a bajod, menj az ügyeletes orvoshoz!

2011. jún. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Középfül gyulladás akkor, nem tudom miért emlékeztem a tő-re még. Ügyelen vártam az orvosra 1 órát de nem jött. Itthon találtam Havasi kővirózsacseppet. Az van ráírva hogy fülfű, májfoltfű. Most sokkal jobb lett, úgy hogy másnak is ajánlom ha fáj a füle.
2011. jún. 12. 08:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!