Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha Clamydiám van, a párom...

Ha Clamydiám van, a párom hová fordulhat kivizsgálás/kezelés céljából? Hogyan működik ez a férfiak esetében?

Figyelt kérdés
2011. júl. 31. 23:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Bőr- és nemibeteg gondozó foglalkozik a férfiak (és nők is mehetnek oda, természetesen, sőt, ha ketten mentek, jobb, mert összehangoltan kezelnek) nemi fertőzéseivel. Nem kell beutaló, de lehet, hogy nálatok időpontot kell kérni a rendelésre, kérdezd meg tel.-on az sztk-t!
2011. aug. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi.

Én még várok egy véreredményre, már folyamatban van a kezelésem egy ideje. Őt meg elküldöm akkor az sztk-ba, hogy érdeklődjön, kell-e időpontot kérnie.

Ha már tőle kaptam, legalább járjon ő saját ügyében :/

2011. aug. 1. 13:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Időpont akár egy hónap is lehet. Nem tudom ott mi a szokás, de nálunk van az időpont, és azonnal behívnak, ha odamész-egy hónap múlva, amikorra az időpont szól. Vagy odamész reggel és délre szabadulsz, ha minden jól megy. De ha fertőzésgyanús (mert azért még ne törjünk pálcát, elkapni nem csak nemi aktus útján lehet), akkor ne várakozzon sokat.
2011. aug. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A Chlamydia trachomatis KiIZÁRÓLAG szexuális úton, testváladékokkal terjedő bakteriális fertőzés.


Augusztus végére kapott időpontot egyébként.


(Nem látatlanban törtem pálcát, hanem ez sajna tény, mivel nekem senkim nem volt rajta kívül 11 éven át, és tavaly tavasszal volt egy teljes körű kivizsgálásom és akkor még nem voltam fertőzött. A férjem viszont bizonyítottan és bevallottan megcsalt, tehát egyértelmű, hogy honnan-kitől ered a fertőzés).

2011. aug. 1. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!