Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A párom nagyon berúgott...

A párom nagyon berúgott rengeteget itt és nagyon rosszul érzi magát valaki írja már meg mit kell ilyenkor tenni? Hány 10 percenként itattam vele teát meg vizet azok jók szerintetek

Figyelt kérdés
2011. aug. 1. 00:28
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
2011. aug. 1. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
45%
00:54 Ne itt vergődj, mert nincsenek barátaid és otthon wowozol egész nap, attól mi normális emberek még élünk és bulizunk, te kis nyikhaj
2011. aug. 1. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
tejet? attól nem hogy hányni fog.. még fosni is
2011. aug. 1. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Semmiképp se engedd, hogy hanyatt feküdjön. Mert ha hányingere van, a torkára mehet így. Az oldalvást fekvés vagy az enyhén hátradőlős ücsörgés párnával, az jót tesz.

A víz jó ötlet, sok folyadék! Apránként, ha már jobban van kicsit, ehetne egy-két falatot, tényleg nem sokat, csak egy-két falást.. az felszívja az alkoholt.

Készíts még oda egy vödröt a közelbe.. Türelem, várj. Ha nagyon durva, hívj orvost, telefonálj be az ügyeletre, mentőkhöz.

2011. aug. 1. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Crash901 nem feltétlenül. Én utána nem hánytam többet..
2011. aug. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:)
2011. aug. 2. 17:46
 17/17 anonim ***** válasza:
75%

"A válasz írója 68%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 01:12" Nyikhaj vagy te. Én is szórakozom sokat, de ahhoz nem kell pia. Inkább teniszezek, fal labdázok, golfozok, zenét hallgatok. Az a gyenge ember aki csak pia mellett képes arra hogy jól érezze magát. Akkor viszont csak szenvedjen.

2011. aug. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!